A’dan Z’ye yeni Apple Watch!

Apple hayranları tarafından aylardır beklenen ve Apple tarafından sır gibi saklanan Apple Watch lansmanı yapılmasada Apple’ın sitesinden kullanıcılarına sunuldu.Apple olağanüstü tasarımıyla duyurduğu ve sadece bir saatten ibaret olduğunu belirttiği yeni saatini duyurmak için 2015 yılını bekliyor.

Dünyaca ünlü saat markalarına rakip olacak cinsten bir tasarıma sahip olan saat mükemmel kişiselleştirilmiş görüntüsüyle büyülüyor.A’dan Z’ye Apple’ın ağzından işte yeni Apple Watch!.

Şimdiye kadarki
en kişisel teknolojimiz.

Hedefimiz daima teknolojiyi daha erişilebilir, daha faydalı, daha kişisel hale getirmek oldu. Ve şimdi, insanların teknolojiyle olan ilişkisinde yeni bir döneme imza atıyoruz. Apple Watch, bugüne kadar ürettiğimiz en kişisel teknoloji. Çünkü tıpkı bir kıyafet gibi, üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için tasarlandı.

Herkes için bir
Apple Watch var.

Üzerinizde şık bir şekilde taşımanız için tasarlanmış bir aygıt, masanızın üstüne yerleştirdiğiniz veya cebinizde taşıdığınız bir aygıttan farklıdır. Bir araç olmanın ötesindedir. Kendinizi özel bir şekilde ifade etme biçimidir. Bu yüzden, Apple Watch’u tasarlarken, stil açısından geniş bir yelpaze sunmaya özen gösterdik. Ve kendinize en uygun modeli bulmanıza yardımcı olmak için, üç ayrı koleksiyon oluşturduk.

    

Her etkileşim, yeniliklerle dolu.

Bileğe takılabilecek kadar küçük bir aygıta en güçlü teknolojileri sığdırabilmek için, önce bazı tasarım güçlüklerini aşmamız gerekiyordu. Biz de daha yaratıcı çözümler bulmayı tercih ettik. Apple Watch ile, mühendislik harikası pek çok özelliği benzersiz ve yepyeni bir deneyime dönüştürüyoruz. Bu deneyimde, objenin kendisi ve yazılımı arasındaki keskin çizgi yavaşça ortadan kalkıyor.
Kurma düğmesi, yüzyılı aşkın bir süredir saatlerin standart bir özelliği olarak kabul ediliyor. Digital Crown ise görüntüyü büyütmek, ekranı kaydırmak ve seçim yapmak gibi çok daha işlevsel özelliklere sahip. Ve bunları yaparken, parmaklarınız ekranı kaplamak zorunda değil. iPod ile Click Wheel ya da Mac ile mouse nasıl birbirinden ayrı düşünülemezse, Apple Watch da Digital Crown olmadan düşünülemez. Üstelik, yeni Watch OS’u da bilekte kullanım için özel olarak tasarladık. Ana Ekran’dan en sevdiğiniz uygulamalara hızla erişebilirsiniz. Özel yazı tipi sayesinde kol mesafesinden her şeyi rahatça okuyabilirsiniz. Basma ve dokunma arasındaki farkı ayırt edebilecek kadar hassas Retina ekranıyla, parmak uçlarınızı daha işlevsel kullanabilirsiniz. Teknik açıdan konuşmamız gerekirse, bu küçük aygıt gerçekten çok büyük.

Kusursuzca dakik bir saat.

Yıllar boyunca, “kaliteli saat” ifadesini her duyduğumuzda, zamanı kusursuzca doğru gösteren bir saat düşündük. Tıpkı Apple Watch gibi. Apple Watch, zamanı en fazla 50 milisaniyelik hata payıyla küresel zaman standardında gösterebilmek için, iPhone’unuzla entegre bir biçimde çalışarak birçok farklı teknolojiyi kullanıyor. Seyahate çıktığınızda otomatik olarak yerel saate geçebiliyor. Ayrıca, hem hayatınızla hem de programınızla ilgili bildirimler ve uyarılar göndererek, zamanı sizin için daha anlamlı ve özel hale getiriyor.

 

Add Comment