Hadi İnşallah filmi fragmanı ve oyuncuları

Ünlü Pop şarkıcı Murat Boz’un ilk sinema filmi olan Hadi İnşallah filmi geçtiğimiz hafta vizyondaki yerini alarak sinemaseverler ile buluştu.Murat Boz’un yanı sıra BKM Mutfak oyuncuları arasında en sevilen karakterlerden birisi olan Büşra Pekin’in de başrolde oynadığı film kısa sürede izleyiciler tarafından büyük ilgi ile karşılanmayı başardı.

hadiinsallahboz

Henüz izlemeye fırsatı olmamış sinema severler için filmden biraz bahsedecek olursak;

PuCCa erkek arkadaşı tarafından terkedilince dört yılını geçirdiği Ankara’dan İzmir’e ailesinin yanına döner. Çok ama çok mutsuzdur, ayrılık acısı çeker. Evden çıkmaz ve kendini yemeğe verir.

Uzun süre eve kapanan ve her ayrılık sendromunu yaşayan PuCCa’nın artık bunları atlatması gerekmektedir. Babasının aracılığıyla bir iş görüşmesine gider. Aslında hiç çalışmak istememektedir. Ancak gittiği iş görüşmesinde gördüğü Pekmez bir anda hayatını değiştirir ve hemen işi kabul eder. Artık İzmir’de yayın yapan yerel bir TV kanalında muhabirdir.

Bu yazımızı şimdilik sonlandırıyoruz fakat siz isterseniz bir önceki yazımız olan Media Markt'tan Bir Milyon TL stok temizleme kampanyası başlıklı yazımızda "media markt, media markt 1 milyon kampanyası ve media markt fırsatları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Add Comment