iPhone 7’ye ait ilk fotoğraflar

iphone7iPhone kullanıcıları 6 ve 6 Plus‘ın sefasını sürerken, teknoloji piyasasında her zaman olduğu gibi konsept fotoğrafları yayılmaya şimdiden başladı.Birçok telefonda görmeye alıştığımız gibi bu seger iPhone 7 için bir dolu konsept tasarımları internet ortamına sızdı.

Daha önceki tecrübelerimizden anlaşılacağı üzere şunuda belirtmek gerekir ki şimdiye kadar sızan konsept fotoğraflar çoğu zaman bizi pek yanıltmadı ve hep orjinaline yakın modeller piyasaya sunuldu.iPhone 7 ‘ye ait olan bu fotoğrafları incelediğimizde bu konsepte yakın bir tasarımla karşılaşırsak şimdiden şaşırmamak gerekir.

Piyasada iPhone 7 olarak sıkça telafuz edilen iPhone’un son eserinin başka bir söylentilere göre iPhone 6S ve iPhone 6S Plus olarakta piyasaya sunulabileceği söyleniyor.Aşağıdan iPhone 7’ye ait olan konsept fotoğrafları inceleyebilir, videosunuda izleyebilirsiniz.

Editör Soruyor: Sizce iPhone 6 ile iPhone 7 arasında ne gibi yenilikler olabilir? Yeni iPhone 7 modelinden beklentileriniz nelerdir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

iPhone-7-04

iPhone-7-08

iPhone-7-konsept-15

iPhone-7-konsept-18

Bu yazımızı şimdilik sonlandırıyoruz fakat siz isterseniz bir önceki yazımız olan Facebook Çalışanları Ne Kadar Ücret Alıyor? başlıklı yazımızda "Facebook, facebook çalışanları ne kadar maaş alıyor ve facebook çalışanların maaşları terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Add Comment