Windows 9 ekran görüntüleri internete sızdı.İşte yeni Windows 9

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 9 a  ait olduğu iddia edilen ve internette kısa sürede hızla yayılmaya başlayan yeni Windows 9’un ekran görüntüleri konuşulmaya devam ediyor.Özellikle Microsoft’un son işletim sistemi olan Windows 7’den Windows 8’e geçiş epey kullanıcı dostu olmuş ve modern tasarımıyla Microsoft kendine hayran bırakmıştı.

Gene Windows 8 ile birlikte gelen flat design trendine uygun bir model seçen Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 9’a ait ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyorum.Yeni işletim sistemi ile birlikte akla gelen ilk sorulardan birtanesi, yıllardır alışıla gelmiş olarak kullandığımız Başlat Menüsü Windows 8 de yerini tamamen farklı bir yapıya bırakmıştı.Çoğu windows kullanıcıları tarafından ise bu durum pek hoş karşılanmamıştı.

Windows 9 ile birlikte bu sorun tekrar ele alındı ve daha düzgün ve eskiye yönelik bir yapıyla elden geçmiş görünüyor.Önümüzdeki günlerde Microsoft tarafından resmen Lansman’lanacak olan işletim sisteminin orjinal halini hepimiz merakla bekliyoruz.

Yeni Windows 9 Ekran Görüntüleri;

w93

w91

w92

Bu yazımızı şimdilik sonlandırıyoruz fakat siz isterseniz bir önceki yazımız olan "Zamanlanmış bakım dolayısıyla site uygun değil" uyarısı ve çözümü. başlıklı yazımızda "wordpress, wordpress bakım modu ve wordpress güncelleme hatası terimleri hakkında kaliteli bilgiler bulabilir, arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Add Comment